З Днем Конституції України-2020
- Деталі
- Батьківська категорія: Меню подій
Щиро вітаємо з державним святом — Днем Конституції України!
Вітаємо з призначенням академічної стипендії Президента України!
- Деталі
- Батьківська категорія: Меню подій
Вітаємо магістрантку кафедри екології
Бондаренко Лідію
з призначенням академічної стипендії Президента України!
ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ 1939-1945 рр
- Деталі
- Батьківська категорія: Меню подій
Шановна Драгоманівська родино!
8 та 9 травня разом з усією Україною відзначаємо День пам'яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми вшановуємо мільйони тих, чиє життя забрала найстрашніша у світовій історії війна, пам’ятаючи їх мужність, силу духу та відвагу.
Друга світова війна – трагедія ХХ століття, яка понесла за собою страждання, смерть та непоправні втрати. Ми пам’ятаємо ціну перемоги й з вдячністю згадуємо тих, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє.
Сьогодні українське суспільство знову переживає війну. Ми, як ніколи, маємо сконсолідувати сили нашої нації навколо ідеї захисту України, її свободи й незалежності, за право жити на рідній землі, адже переконані, той, хто захищає рідну землю, обов’язково переможе.
Щиро бажаю і ветеранам, і кожному з нас миру й злагоди, міцного здоров’я та довгих років життя, а нашій Україні – розквіту й процвітання!
Вічна пам'ять загиблим, честь і слава героям!
Ректор університету Віктор Андрущенко
З ВЕСНОЮ ВАС, ЛЮБІ НАШІ ЖІНКИ!
- Деталі
- Батьківська категорія: Меню подій
Милі, чарівні, найкращі наші жінки! Вітаю вас зі святом весни, краси і тепла! Нехай вона вас окриляє на нові творчі звершення та буде щедрою на успіхи і здобутки. Дякую вам за сумлінну працю!
Щиро бажаю затишку в душі, тепла й ніжності в серці, здоров’я, чистої всепоглинаючої любові! Нехай кожен новий день дарує вам яскраві емоції, радість і щастя!
Ваш ректор
Віктор Андрущенко
Випуск магістрів 2020 року
- Деталі
- Батьківська категорія: Меню подій
14 січня 2020 року на факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась урочиста церемонія випуску нової плеяди фахівців, які успішно завершили навчання і здобули освітній ступінь «магістр».
Ректор університету доктор філософських наук, академік НАПН України, професор Андрущенко В.П. побажав випускникам здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, впевненості у своїх силах, кар’єрного зростання, високих професійних досягнень та вручив дипломи з відзнакою.
Студентів-випускників з урочистою подією в їх житті привітали декан факультету природничо-географічної освіти та екології доцент Турчинова Г.В., завідувачі кафедри хімії (професор Калінін І.В.), біології (професор Плиска О.І.), географії (доцент Щабельська В.Г.), екології (професор Волошина Н.О.), психолого-педагогічних дисциплін (доцент Покась Л.А.), іноземних мов (доцент Яременко-Гасюк О.О.).
Бажаємо випускникам успішної життєвої дороги та реалізації усіх задумів!!!
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!_2020
- Деталі
- Батьківська категорія: Меню подій
Дорога Драгоманівська родино!
Ось збіг іще один рік, протягом якого ми пліч-о-пліч плідно і доволі результативно працювали з Вами. Ми здобували й особисті, й загальноуніверситетські перемоги, отримували заслужені нагороди, реалізували багато запланованих проєктів, провели багато цікавих і масштабних заходів. Але найголовніше – ми зберегли нашу єдність. Ми піклуємося, довіряємо і підтримуємо один одного. Наш колектив продовжує активно працювати над розвитком освіти і науки.
Наближається новий рік, і хочеться побажати кожному, аби він був для вас щедрим на радощі, здобутки, перемоги… Нехай він додасть вам сил і здоров’я, вселить у душі спокій і впевненість, дарує вашим родинам любов, злагоду й достаток. Щиро сподіваємося, що на нашій українській землі запанує мир, і ми здобудемо перемогу, а наші Герої, що захищають її сьогодні на передовій, повернуться до своїх домівок і обіймуть своїх рідних.
Шановні драгоманівці!
Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Ректор Віктор Андрущенко,
голова трудового колективу Іван Горбачук
Зустріч керівництва університету з директором Корейського освітнього центру в Україні паном Ю Санг-Бом_2019
- Деталі
- Батьківська категорія: Меню подій
Напередодні візиту педагогічної спільноти України на Всесвітній саміт «Мир, безпека та людський розвиток», що відбудеться на початку 2020 р. в Сеулі (Південна Корея), який проводиться в рамках діяльності міжнародної громадської організації як-от Всесвітня федерація миру (УПФ), створеною з метою побудови миру в усьому світі, де всі будуть жити у гармонії, співпраці та загальному добробуті, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Віктор Андрущенко зустрівся з директором Корейського освітнього центру в Україні паном Ю Санг-Бом, який вдруге став гостем Драгоманівського вишу.
На зустрічі були присутні проректор з наукової роботи Григорій Торбін, декан факультету природничо-географічної освіти та екології Ганна Турчинова, начальник міжнародного відділу Тетяна Матусевич.
Метою перемов стало обговорення питань щодо встановлення партнерських відносин між НПУ імені М.П.Драгоманова та закладами вищої освіти Південної Кореї, культурними і громадськими організаціями обох країн, співпраця та обмін досвідом з українськими та корейськими науковцями, педагогами і студентами на базі факультету природничо-географічної освіти та екології (біотехнології, нанотехнології, туризм, технології із захисту довкілля).
Наголосимо, економіка Південної Кореї за підсумками 2019 року зайняла перше місце серед інноваційних економік у світовому рейтингу Bloomberg, ушосте ставши лідером, набравши 87,38 балів із 100, випередивши Німеччину (87,3) та Фінляндію (85,57). Процес ранжирування визначив 100 країн, де США посіли 8 місце, Китай – 16, Україна – 53.
Треба звернути увагу і на те, що Республіка Корея немає природних ресурсів, крім людських, через що, як на рівні держави, так і кожної окремої організації, керівництво вкладає всі сили у розвиток людських ресурсів, засвоєння глобальних трендів: англійська мова, знати яку зобов'язаний навіть чиновник 9 рангу і кожен PHD, Open-Smart навчання, On-Line освіту, стратегія HRD, трансформація всіх рівнів освіти в креативну область (область розвитку), ідея створення міста креативності та міжнародні стажування.
Зараз у Південній Кореї розроблено програму моделювання підготовки конкурентоспроможної особистості на 50 років наперед!
На факультеті природничо-географічної освіти та екології відбулася презентація кінолекторію «Сучасний учитель. Який він?»
- Деталі
- Батьківська категорія: Меню подій
На факультеті природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М. П. Драгоманова розпочав свою роботу тематичний кінолекторій «Сучасний учитель. Який він?», організатором і ведучою якого стала декан факультету Ганна Турчинова.
У фокусі уваги кінолекторію – шкільний учитель в контексті сучасних трендів на розвиток шкільної освіти та поглядів на роль і місце учителя та учнів у цьому процесі. Організатори заходу пропонують переглянути й обсудити тематичні стрічки, більшість із яких стали знаковими не тільки для нашого, але й для світового кіномистецтва.
На заході були присутні студенти І курсу. Модератором події було організовано перегляд та обговорення кінофільму «Першокласниця» (1948).
Епіграфом до презентації проекту можуть слугувати слова вчительки з фільму «Першокласниця», адресовані маленькім ученицям: «Я покажу вам школу, я проведу з вами перерву, я навчу вас читати і писати. І на кожному уроці ви будете пізнавати щось нове, цікаве. І скоро-скоро ви станете справжніми школярками». Перерахування цих майбутніх шкільних справ звучить у вчительки як обіцянка казково-дивовижних речей, з якими маленькі учениці зустрінуться в школі… Фільм складається з 10 новел, в яких представлена історія про життя і виховання характеру маленької дівчинки-першокласниці.
Як наголосила Ганна Турчинова, у фільмах 1930-х−1950-х років відбувається послідовне змалювання образу учня і вчителів. Підтягнутий вид, строгий одяг, акуратна зачіска, відповідальний підхід до навчання − характерні ознаки навчально-виховного процесу як у вчителів, так і в учнів. Учитель у фільмах даного періоду стає символом самовідданості, відповідальності, працьовитості і мудрості. Тоді як головні цінності дітей − персонажів фільмів із шкільної тематики − послух, хороша поведінка, відмінна успішність з усіх предметів, відповідальність і готовність прийти на допомогу товаришам та ін.
Після перегляду кінострічки студенти жваво дискутували з приводу ставлення вчительки до дитини (як до дорослої самостійної дівчинки); педагогічних прийомів, які вдало застосовує вчитель, виховуючи учениць; про доцільність шкільної форми для учнів; дрес код (регламент в одязі) вчителя; чи припустимо бути вчителю з татуажем на руках, пірсингом, виставляти свої оголені фотографії в соцмережах та ін.
Дочірні категорії
Події Кількість статей: 105
Оголошення Кількість статей: 47
Кількість набраних балів учасників учнівських олімпіад-2017 Кількість статей: 2
Новини Кількість статей: 11
Наука Кількість статей: 1
Навчання Кількість статей: 1
30 жовтня - 1 листопада у Київському Палаці дітей та юнацтва (Київ, вул. Січневого Повстання, 13) відбудеться виставка "Освіта України - інноваційні технології навчання". |